Манастирски мевлем

450 ден

 

Делува антивоспалително, антигабично, антиревматски, за ревматичен артритис, болки во рбетен столб, мускулни болки, настинки, мултиплексклероза

 

Тежина: 18 ml
Состав:   пчелин восок, есенцијално масло од мајчина душичка (thymus vulgaris), инфузирани масла од ловор (laurus nobilis) и смирна(myrrh)

SKU: GL2me Категории , ,

Опис