Домашен ајвар

170 ден


Домашен ајвар од органски пиперки и модар патлиџан, приготвен по традиционален македонски рецепт, без конзерванси.

 


Тежина: 250 gr
Состав: пиперки, модар патлиџан, сол, вода

 

Нема на залиха