Крема од смиљ и лаванда

400 ден


За сите типови на кожа, за сите возрасти. Длабоко хидрира, ја обновува кожата, ублажува убоди од инсекти, ублажува егзема и псоријаза, зацелува рани.


Тежина: 18 ml
Состав:   Инфузирано масло од смиљ(helichrysum arenarum), инфузирано масло од лаванда (lavandula), пчелин восок.

 

SKU: GL2sl Категории , ,