Крема од гоџи

400 ден

 

Поради маслото од гоџи кое изобилува со антиоксиданси и есенцијални масни киселини, оваа крема ја витализира и обновува кожата на лицето, го забавува процесот на стареење и и дава еластичност на кожата.

 


Тежина: 18 мл
Состав:   инфузирано масло од гоџи (licium barbarum) бобинки, пчелин восок.

 

SKU: GL2go Категории , ,